Bondevennens møtekalender

Laster Arrangementer

All events for Oppsett for kåringssjåa i Hordaland 2022

« Alle Arrangementer

september 2022

Oppsett for kåringssjåa i Hordaland 2022

29. september - 30. september
|Gjentakende Arrangement (Se alle)

One event on 29. september, 2022 at 00:00

One event on 1. oktober, 2022 at 00:00

One event on 2. oktober, 2022 at 00:00

Laurdag 24.sep Osterøy/Bergen, Os/Askøy/Sotra 09.00 Laurdag 24.sep Radøy og Austrheim 09.00 Laurdag 24.sep Sveio 10.00 Søndag 25.sep Kvam og Samnanger 10.00 Søndag 25.sep Kvinnherad 11.00 Torsdag 29.sep Fitjar/Bømlo/Stord 10.00 Torsdag 29.sep Ulvik 12.00 Laurdag 01.okt Lindås/Meland 09.00 Laurdag 01.okt Odda/Eidfjord/Børve/Reisæter 09.00 Laurdag 01.okt Etne 09.00 Søndag 02.okt Voss/Vossestrand og Dale 09.00 Søndag 02.okt Masfjorden/Gulen 11.00 Søndag 02.okt Eikelandsosen/Tysnes 12.00

Les mer »

oktober 2022

Oppsett for kåringssjåa i Hordaland 2022

1. oktober - 2. oktober
|Gjentakende Arrangement (Se alle)

One event on 29. september, 2022 at 00:00

One event on 1. oktober, 2022 at 00:00

One event on 2. oktober, 2022 at 00:00

Laurdag 24.sep Osterøy/Bergen, Os/Askøy/Sotra 09.00 Laurdag 24.sep Radøy og Austrheim 09.00 Laurdag 24.sep Sveio 10.00 Søndag 25.sep Kvam og Samnanger 10.00 Søndag 25.sep Kvinnherad 11.00 Torsdag 29.sep Fitjar/Bømlo/Stord 10.00 Torsdag 29.sep Ulvik 12.00 Laurdag 01.okt Lindås/Meland 09.00 Laurdag 01.okt Odda/Eidfjord/Børve/Reisæter 09.00 Laurdag 01.okt Etne 09.00 Søndag 02.okt Voss/Vossestrand og Dale 09.00 Søndag 02.okt Masfjorden/Gulen 11.00 Søndag 02.okt Eikelandsosen/Tysnes 12.00

Les mer »

Oppsett for kåringssjåa i Hordaland 2022

2. oktober - 3. oktober
|Gjentakende Arrangement (Se alle)

One event on 29. september, 2022 at 00:00

One event on 1. oktober, 2022 at 00:00

One event on 2. oktober, 2022 at 00:00

Laurdag 24.sep Osterøy/Bergen, Os/Askøy/Sotra 09.00 Laurdag 24.sep Radøy og Austrheim 09.00 Laurdag 24.sep Sveio 10.00 Søndag 25.sep Kvam og Samnanger 10.00 Søndag 25.sep Kvinnherad 11.00 Torsdag 29.sep Fitjar/Bømlo/Stord 10.00 Torsdag 29.sep Ulvik 12.00 Laurdag 01.okt Lindås/Meland 09.00 Laurdag 01.okt Odda/Eidfjord/Børve/Reisæter 09.00 Laurdag 01.okt Etne 09.00 Søndag 02.okt Voss/Vossestrand og Dale 09.00 Søndag 02.okt Masfjorden/Gulen 11.00 Søndag 02.okt Eikelandsosen/Tysnes 12.00

Les mer »

Ønsker du ditt arrangement under faglag og møte i bladet og i denne kalenderen kan du sende det inn her.