Bondevennens møtekalender

Laster Hendelser

← Tilbake til Hendelser

Agder

august 2019

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

31. august
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

september 2019

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

1. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

2. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

3. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

4. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

5. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

6. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

8. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

9. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »

Jæren Smalalag Skiljedager 2019

10. september
|Gjentakende Hendelse (Se alle)

One event on 1. september, 2019 at 00:00

One event on 2. september, 2019 at 00:00

One event on 3. september, 2019 at 00:00

One event on 4. september, 2019 at 00:00

One event on 5. september, 2019 at 00:00

One event on 6. september, 2019 at 00:00

One event on 8. september, 2019 at 00:00

One event on 9. september, 2019 at 00:00

One event on 10. september, 2019 at 00:00

KVÆVEMOEN Lørdag 31. aug., Suleskardheia, Torleif Lye Tirsdag 3. sep., Fidjelandsheia, Gunnar Vatland Søndag 8. sep., Sinnesheia, Kato Sinnes HUNNEDALEN Søndag 8. sep., Brådlandsheia, Årstein Lima Mandag 9. sep., Blåfjell, Erik Skjørestad Tirsdag 10. sep., Hunnedalen, Tore Sæland ROSKREPP Onsdag 4. sep., Brokke/Uppstad, Livar Ravndal Torsdag 5. sep., Rysstadheia, Øivind Madland Fredag 6. sep., Langeid/Heggland, Karl M. Matningsdal DONSEN Lørdag 31. aug., Svanes Beitelag, Roald Åvendal Søndag 1. sep., Pytten/Austre Kvihei, Paul Auestad DUGEFOSS Mandag 2. sep., Holmevassheia, Ivar Frøyland…

Les mer »
+ Export Events

Ønsker du ditt arrangement under faglag og møte i bladet og i denne kalenderen kan du sende det inn her.